~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Bleach Rpg ~

- Herní FFRPG fórum na motivy mangy Bleach -
 
PříjemPortálGalleryLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fóru založené na tématice Bleach. Baví vás toto anime a neměli jste nikdy možnost si něco podobného zahrát? Tak neváhejte a přidejte se!

 

 Darui Shuuhin

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Ramaru
Nováček
Nováček
Ramaru


Počet příspěvků : 2
První přihlášení : 31. 01. 11

Darui Shuuhin Empty
PříspěvekPředmět: Darui Shuuhin   Darui Shuuhin I_icon_minitimeMon Jan 31, 2011 9:47 pm

Jméno : Darui Shuuhin

Věk : 110 let (20)

Fobie : Ze snu (Darui má strach ze své zanpakutou až natolik ,že jeho zbran je mu schopna vlest do snu kde si sním dělá co chce)

Povaha : okud jde o jeho chování v soukromí je velice neutrální , a svůj postoj si nemění je tvrdohlavý ,ale na druhou stranu když jde o důležitou věc nebo o boj tak se chová téméř profesionálně je neustupný a hodný . Chrání všechny co dokáže a na sebe nehledí

Divize : 8. divize

Hodnost v divizi : Člen

Cíl : Porazit svou zanpakutou a ovladnout její sílu

_________________________________

Schopnosti :

Rozdělte všech 35 bodů

Zanjutsu - 0 (Komunikace nulová, jeho zanpakutou se ho spíše snaží zničit než učit.)

Hadō - 15 (Jeho primární vlastnost.)

Bakudō - 10 (Jeho sekundární vlastnost,kterou se snaží více ovládnout.)

Léčení - 0

Shunpo - 5

Reiryoku - 5




Zanpakutō

Jméno : Shindorai

Typ Zanpakutō : Neklasifikován

Normální vzhled : Klasická katana s modro-žlutou zášitou

Vzhled v Shikai : Katana se prodlouží na oboje strany a vytvoří tak oboustranou zanpakutou každá část znázornuje jinou povahu a shopnost ale to Darui zatím neví , obě strany jsou hodně ostré a celá ta zbran je dost nevyvážená červená strana je lehká a modrá je zase těžká

Schopnosti v Shikai : Haito: první schopnost zanpakutou , zbran se aktivuje a červenou část pohltí šediví povlak pote zautočí na nepřitele a při střetu s jeho zanpakutou se mu dostanou do hlavy všelijaké noční můry a různě masakry a představy. jetu téméř plná šance že to nepřítele otupí ale nevýhoda toho utoku je ta že já část těch představ v hlavě dostanu taky a kvůly tomu je má povaha

Pravá podoba : ??? -> Neznámá podoba zanpakutou jelikož se jeví v jiných formách ,vnitřní svět neprozkoumán takže prává podoba neznámá

Vnitřní svět : Vnitřní svět je tmavý les -> Mrtvé stromy které vypadají že se každou chvilkou promění v popel , černá zemina a hlavně černé mraky -> ve Schrnutí jeto velice depresivní svět ve kterém ten co se vněm nevyzná zešílí a zblázní se

_________________________________

Životopis / Příběh : Hodně dávno jsem byl pouho pouhou duší v rukongaii nežil jsem si jako král ale nežil jsem si ani jako tulák.Jednou kolem mého sídla procházela skupinka shinigami kteří měli teréní cvičení. Prý to byl výcvik zaležený na tom že jedna skupinka dělá převlečené nepřátelé zatím co druhá skupinka se je snaží chytit do pasti.Samozřejmě obyčejná duše uvidí shinigamiho jednou za život a to když mu tu duši vezme a tak jsem využil toho ,že se tento výcvik konal blízko mého sidla a vydal jsem se do temného lesa vše prozkoumat. Byl to špatný nápad zničeho nic se na mě vyřítil hollow hned nato skočil přede mě shinigami který ho "zajal" asi o 5minut později jsem začal reagovat co se to vlastně děje a já jsem přerušil celý ten jejich tréning pár shinigami se kolem mě sešlo a já zjistil že ten hollow byl vlastně převlečenej člen 5. divize jehož jméno se mi do dneška mihavě rozplývá před očima.

V Tu dobu jsem ale taky zjistil proč zrovna zautočil namě. Prý 8. divize využívá kido a tak dokáží vycítit přítomnosti raetsu a sílu uživatele. Prý citil jak ze mě šeří šedivé raetsu a tak se namě vrhl protože jsem byl nejblíž. V tu chvilku jsem to pochopil ,sice jsem se musel hodně omlouvat že jsem přerušil jejich tréning ale zase jsem je u sebe pohostil. Vše to mělo smysl zjistil jsem že i já mohu být Shinigami.

Mno a tak jsem se přihlásil na akademii první ročník byla teda otrava to musím uznat učili jsme se jen teorii. Proč by taky nováčkům nedaly něco na praktiku že?. Učení jsem se věnoval i když někdy mě přemohla nuda a já zavřel oči a usnul jsem. Ale i tak jsem prošel do dalšího ročníku ve kterém jsem se seznamoval s Kido. Ach to kido pro mě perfektní věc vytvořit energii z raetsu v ruce "Joo to byla pecka".

A pak přišla další část a to byl další ročník na akademii zaujímajíví se na boj se zanpakutou v tu dobu jsme každý oběvovali "nečekaně" svoje zanpakutou a učili jsme se snimi bojovat nebylo to moc pro mě nebo spíš bylo to lehké ale nebralomě to moje přesvědčení ale změnilo to když se mi stala pozoruhodná věc.

Měsíc vyšel na oblohu a já jsem si to kráčel na okraji SS do svého bytu který sloužil pro studenty akademie když vtom asi 5m vlevo stála žena. Byla průhledná jako duch a bílá jak stěna. Na první pohled se mi to zdálo že jeto jenom přelud , nějaká chyba když se duše přesouvala do rukongaie. Ale ono nic pořád tam stála a koulala namě svýma našedivělýma očima byly oprati ostatnímu tak výrazně až mě pohlcovaly a já viděl obraz sebe v jejich krásných očích ,jak namě tak omluvně zírá. Když v tom se ta osoba ,ta žena odočila a pomalu kráčela pryč. Já jakožto zvědavej tip a omámen jejíma vyraznýma očima jsem zaní běžel až jsme se dostaly do slepe uličky a kolem všude byly stromy které připomínaly park nikdo nikde nebyl. Ta žena se namě pohledla a její oči naznačovaly slovo ještě dřív než ho vysovila a to slovo promě bylo "promin". V tu chvilku jsem nechápal co se děje byl jsem jako kdybych byl zhipnotizovanej ,v tu chvilku mi najednou začlo bejt horko a já uviděl jak se ta žena mění vypdala jako démon. Ted už mi bylo jasný že jsem se asi zbláznil. Popadnul jsem svoji zanpakutou a ta žena se proměnila její dlouhé vlasy rudé vlály až na zem a její krásně našedivěle oči se proměnovali do rudé barvy jako krev v ti chvilku namě vyletěla ano opravdu vyletěla a nabodla se na moje zanpakutou který jsem dal jako srab před sebe at se děje co se děje.

Ona se nabodla ale nic se nedělo já ucítil šílenou bolest v hlavě a slyšel jsem slova jako "nemůžeš mě ovládnout" , "Bolest". V hlavě se mi oběvovaly ty nejhruzostrašnější myšlenky jako noční mura a najednou jsem vyletěl ze spánku ležel jsem na postely byl jsem spocenej a na kraji postale ležel můj meč a já se naněj nevěřícně kouknul vybavoval jsem si ty představy co mi tekly hlavou všechny ty noční můry , děsy ... a pak jsem uviděl jako ve vzpomínkách jak se na tom meči zasvítili červene oči a zase zmyzely v tu dobu jsem si uvědomil ,že to nebude moc přátelská zanpakutou. Dal jsem jí do krytu a zahodil na roh pokoje a pak jsem se snažil usnou ale nešlo to.

Když svítalo nechal jsem tam tu svoji zanpakutou ležet a jakž takž jsem prošel ročníkem na akademii a to už se vybíraly nové divize kam budem patřit. Měl jsem jít do 6. divize. Ale asi osudovou náhodou jsem zničeho nic dostal vzkaz a prohlášení že patřím k 8. divizi což mě moc potěšilo

Obrázek : Darui Shuuhin Dark_Quincy___Shinigami_BSP_by_Kaze_11
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Darui Shuuhin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Darui Shuuhin   Darui Shuuhin I_icon_minitimeMon Jan 31, 2011 9:50 pm

Dobrá povoleno, byl jsem to stejně nucen číst už tak před hodinou... xD Jen ta schopnost v Shikai se odvíjí i od toho kolik duševní energie protivník tuším vlastní a taky počítáš s tím, že když budeš chtít použít Shikai, nemusí se všechno povést, kvůli nulové komunikaci? =D


Naposledy upravil Lyall dne Thu Feb 03, 2011 9:52 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Ramaru
Nováček
Nováček
Ramaru


Počet příspěvků : 2
První přihlášení : 31. 01. 11

Darui Shuuhin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Darui Shuuhin   Darui Shuuhin I_icon_minitimeMon Jan 31, 2011 9:54 pm

Jelikož jsem hráč který nevyhrává (Rád svoje postavy přizabíjí) což už možná víš či nevíš ... tak stím jisto jistě souhlasím a počítal jsem stím ... ono Jeslti se něco stane při nepovedeném vyvolání .. a při povedeném spojení sní .. myslím že následky se rovnají Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Darui Shuuhin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Darui Shuuhin   Darui Shuuhin I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Darui Shuuhin
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Bleach Rpg ~ :: Hrací místnosti :: Soul Society :: Charaktery-
Přejdi na: